WooCommerce ile kurulan e-ticaret siteleri bir hayli fazla. Çünkü WordPress ve WooCommerce için bir çok eklenti ve özelleştirme seçeneği mevcut. Ürünler için özel alanlar yani WooCommerce product custom fields bunlardan biri.

woocommerce özel ürün alanları

Bazen ürünleriniz değişkendir yani kullanıcılarınızın isteklerine göre şekillenir ve bu bağlamda da. Ürünlerinizin satın alma sayfasına özel seçenekler özel alanlar ekleme gereği duyarsınız. Müşterilerinizden bilgi almak için.

İşte WooCommerce custom fields for products – WeasyFields ile bunu çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İlk amacı sade ve anlaşılır olmasıydı ve öyle de oldu. Yani eklentiyi kullanabilmek için WordPress veya WooCommerce konusunda çok uzman olmanız gerek yok.

11 tane html input fields yani html giriş alanı var. Yani WooCommerce ürün sayfasına dosya yükleme alanı ekleme diyorsanız var. Email alanı diyorsanız var. Select box dropdown diyorsanız hepsi var. Yani ürün sayfasına istediğiniz kadar özel alan ekleyebilirsiniz.

Ve bunları her ürün için sıfırdan yapmak zorunda değilsiniz. Bir kez oluşturuyorsunuz ve ürünü eklerken seçim yapmanız yeterli oluyor.

Yani kullanım kolaylığı açısından gerçekten güzel bir eklenti olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca ürün sayfasının yanı sıra checkout, billing, shipping sayfaları içinde özel alanlar ekleyebiliyorsunuz. Yani ödeme sayfası ve fatura formları için. Product input fields free plugin for WooCommerce.

WooCommerce custom fields denince akla gelen en sade ve en kullanışlı eklentilerden biridir.  İncelemek veya satın almak için aşağıda ki bağlantıları kullanabilirsiniz.

 

Ücretli sürümü:

WooCommerce ürün sayfasına seçenek ekleme eklentisi

 

Ücretsiz sürümü:

WooCommerce özel ürün alanları eklentisi

 

Peki instagram tarzı hikayeler oluşturmak istemez misiniz?

WordPress hikaye eklentisi ( WordPress story plugin )