https://www.halilbeycan.com/274.gif

İnternetten Para Kazanmanın En Kolay Yolu 2020

315
6 ay önce
 2

İnternetten Para Kazanmanın En Kolay Yolu 2020

İnternetten Para Kazanmanın En Kolay Yolu 2020

Selam arkadaşlar bu yazıya denk geldiyseniz internet üzerinden ek gelir elde etmek istiyorsunuz veya ciddi meblağlar ama tabi ki ciddi meblağlar kazanmak için. Tecrübe gerek veya bu yöntemden başka başka bir yöntem internetten para kazanma yöntemi olan link kısaltarak kazanma yöntemini anlatacağım sizlere internetten link kısalatarak para kazanma taktikleri vereceğim.

Ben iki tane firma kullanıyorum link kısaltma sistemi yani bunlar pubiza ve trlink

Taktik 1: İlgi çekici başlıklar

Nasıl yani derseniz kişi tıklamalı linke içinde ki merakı gidermek için o linke tıklamalı insan nefsine hakim olamaz hiç bir zaman.

Taktik 2: Doğru kitle

Doğru kitleyi hedeflemelisiniz genel olarak iddia canlı maç veya ünlülerle ilgili ilginç haberleri kullanıyorum sizde onları kullanabilirsiniz.

Taktik 3: İnternet Sitesi

Bir internet sitesi açarak linklerinizi buradan paylaşabilirsiniz bu program indirme sitesi veya torrent sitesi olabilir mesela.

Taktik 4: WP ve Telegram grupları wp ve telegram grupları kurarak buradan torrent oyun film vb şeyler paylaşabilirsiniz.

Günde 10k gibi tıklamaya ulaşabilirseniz. Günlük ortalama 100tl üzeri kazanabilirsiniz. Ben şuan 3 gündür yapıyorum bu işi ve günde 2 tl kazanmaya başladım ikisi ni aynı anda kullanıyorum.

Bu TR  Link

İnternetten Para Kazanmanın En Kolay Yolu 20201

TR link adresine kaydolmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu da pubiza

İnternetten Para Kazanmanın En Kolay Yolu 2020

 

Pubizaya kaydolmak için bu bağlantıyı kullanabilirsinizYazar
{halilbeycan0@gmail.com}

Merhaba ben Halil Front-end developer ve wordpress tema geliştiricisiyim bilgisayara olan ilgim 10. yaşlarıma dayanmakta. 15-16 yaşlarımda bilgisayar kullanmayı iyice çözdüm ve programlamaya ilgi duymaya başladım ilk olarak visualbasic.net ile kendi çapımda kendim için programlar geliştirdim zamanla web'e ilgi duydum ve internet sitesi kurmak istedim tabi hosting domain bilmediğim için bedavasitem ve wix gibi siteler ile yapmıştım bunu ama sürekli araştıran öğrenen ve kendini geliştiren biri olduğum için kısa süre sonra domain ve hosting'in ne olduğunu öğrendim sonra ilk .com'lu sitemi açtım o sırada wordpress ile tanıştım zaten programlamaya ilgimin olması sayesinde wordpress için tema geliştirmek istedim ve ilk wordpress temamı hazır bir html şablonu wordpress'e entegre ederek hazırlamıştım sonrasında ise html, css ve js öğrenerek kendimi geliştirdim ve şuan müşterilim için front-end development ve wordpress tema geliştirme işleri yapıyorum.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

    Yorum Yapmak İstemezmisiniz.

Bir cevap yazın

Zorunlu Alanlar "*" İle İşaretlenmiştir